Galatasaray tarihinin en büyük utancıdır Cemal'in cezası hususunda yapılan sahtekârlık; hiç şüphesiz. Sorumluları derhal "Galatasaray tarafından" cezalandırılmadıkça da temizlenmez. Yaşananlar, Galatasaray'ın ve Galatasaraylılığın doğasına aykırıdır. İnanıyorum ki Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu gerekeni yapacak, bu olayla bir şekilde ilişkisi olan tüm kişilerle Galatasaray'ın ilişkisini kesecektir. Başka türlüsü de düşünülemez.

11 ekleme:

vakilinchuk dedi ki...

Cemal+Koç+Dedehayır'a şut.

Takımda küme düşürülsün bir zahmet.O zaman geri kalanlarda gider.

Altyapısı vardır bu takımın iyi kötü.Onunla devam edilsin.Çıkmaya filanda gerek yok.

Allah kahretsin.

scapula dedi ki...

Takım küme düşürülmeden, Galatasaray ligden çekilmelidir bence. Böyle de olacaktır. Federasyon tarafından verilebilecek en ağır cezadan daha ağırını kendi kendimize vermeliyiz ki Galatasaray'ın adının bu iğrençliklerle yan yana olamayacağı iyice anlaşılsın.

Majesty dedi ki...

Dedehayır gitmiyor, tv'de gayet sırıtıyordu pişkin pişkin.

vakilinchuk dedi ki...

Olması gereken konusunda çok haklısın.Peki olacak olan bumudur?Ben şüpheliyim,umarım sen haklı çıkarsın...

scapula dedi ki...

Sanırım bu olayla doğrudan ilişkili değil. Gitmesi lazım, o ayrı tabii.

Yalnız; kulübün yapacakları bununla kalacaksa, iyi değil. Bekleyelim bakalım.

onur dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Ugur Ugurlu dedi ki...

Daha fazla utandığım birgün olmamıştır herhalde. Nereden tutsan elde kalıyor, cezalı oyuncuyu oynatsan dersin ki unutulmuş, gözden kaçmış ama bu... Açıklaması yok. Unutulmayacak bir rezalete imza attık. Hangi ceza şu utançtan daha ağır olabilir ki.

Ömer Cankat Yüce dedi ki...

Olayın içinde büyük bir komplo var.Utanmadan önce bir düşünelim.Ortada bir kazanç yokki bunun için düzenbazlık yapalım.Altı üstü bir hazırlık maçı.Yalnızca bir hazırlık maçı için böyle bir risk alacak zeka düzeyinde insanlar mı yönetiyor bu klübü?Tabii ki hayır.Cemal o maçta oynasa ne olur oynamasa ne olur?Cemal'i oynatınca büyük bir ödül mü aldık büyük bir kupa mı aldık?Birileri ceza almamızı,ligden düşürülmemizi,bu utancı yaşamamızı istedi.İçimizden birileri bizi yaktı.Başka bir açıklaması yok.Bu işin üstüne ciddi şekilde gitmesi lazım Adnan başkanın.

Gözde dedi ki...

Yönetimin dün verdiği kararlar bu rezaletin temizlenmesi yolunda bir başlangıçtır ve devamı divan kurulu toplantısından çıkacak kararlarla fazlasıyla gelir umarım, zira bu rezalet bütün sorumlular en ağır şekilde cezalandırılmadan temizlenemez. Yarın Efesle yapılacak maç ne olacak onu da hiç kimse bilmiyor, umarım takımın ligden çekildiği kararı yarınki maçtan önce gelir.

Adsız dedi ki...

Atahan Bey,

Sizce Efes maçına çıkar mı takım?

scapula dedi ki...

Uğur,

Söyleyecek bir şeyim yok.

Ömer Cankat Yüce,
Ekleyecek bir şeyim yok.

Gözde,

Aynen katılıyorum. Bir yandan benim de isteğim bu, ama diğer yandan Başkan Adnan Polat'a bu gibi konularda sonsuz güven besliyorum. Ne yapılması gerekiyorsa yapılacaktır. Ha bana kalsa takımı ligden çekmekte geç bile kalındı, anında aksiyon gösterilmeliydi; ama işin benim düşünemediğim bir boyutu da muhakkak vardır.

Adsız,

Umarım çıkmaz.