16 Haziran 2009

Baba Servet

Bu olurdu sanırım lakabı, Galatasaray'a yarım asır evvel gelseydi. Futbolu takip ettiğim süre içerisinde gördüğüm en "adam" Türkiyeli futbolcu. Değil 7 ya da 10, 70-100 milyon avroya gitse yine üzülürüm. Gözlerim dolu dolu. Hiç istemezdim bunu. Hoşçakal Baba Servet.

7 ekleme:

ultrANIL07 dedi ki...

İki saat ekrandan uzaklaştık neler dönmüş yahu. Nedir bu haberin kaynağı Ata?

vakilinchuk dedi ki...

Hala umut var sanırım.Yarına çıkar olay...

Sade dedi ki...

7 milyon euro iyi bir bonservis bedeli! Hele ki oyuncuda gitmek istiyorsa tadından yenmez ki Servet'te gitmek istiyordu! Bence her iki tarafta kazandı! Hayırlı olsun!

abbio dedi ki...

Kadıköy'de verilen sayısız istiklal mücadelelerinden birisinde onu onore edip orada tribüne çağıran Şanlı Galatasaray taraftarına bir taraflarını döndüğü gün gitmişti sanırsam.

Geç kalınmış bir imza.

CezaSahası dedi ki...

7 milyon €? vallahi iyimiş.

Ömer Cankat Yüce dedi ki...

@abbio
bizimkiler diğer yarısahada ısınıyordu.acaba sesimizi mi duymuyor diye bütün gücümle servet diye bağırıyordum.yok yok duymamıştır diye kendimi avutmaya çalıştım.ama basbayağı bizi sallamıyordu.asla bizi sevmedi ama benim diyen gsliden daha çok mücadele etti.bizim için de burası önemlidir.

Turgut Gümüş dedi ki...

Türkiyeli ne oluyor, yeni mi çıktı :)
"Türk" demek de dogru olmuyor artık ne günlere kaldik ya.

bknz:(Ne Mutlu Türküm Diyene!)

Bu ne duygusallık ya yapış yapış, 8 milyon çok iyi para gelirken nasıl burun kıvrıldıysa yerine birisi gelince onun da yeri dolacaktır, Popescu, Song, Bülent nasıl gittilerse herkes gidicek; ama kasayı dolduracak başka bir gelir yok, asil aglanicak şey o.