05 Mayıs 2009

Fabian Ernst

Devre arasında bir adam geldi, şampiyonluğu getiriyor Beşiktaş'a. Baros'la birlikte yılın transferidir herhalde. Dün neden oyundan çıktığına hiçbir şekilde anlam veremedim. Sakatlığı mı var bilmiyorum, okumadım. Ama hayranlıkla izliyorum. Biraz da hayıflanarak tabii. Kim bu Ernst? Linderoth'un oynayanı. Düşünüyorum bir Linderoth olsaydı nerede olurduk, şimdi neredeyiz diye. Üzülüyorum. Hiçbir şeye üzülmesem, oturup 4-5 saat yazı yazmıştım bu Linderoth için, boşa giden zamanıma yanıyorum...

4 ekleme:

taksim dedi ki...

Sanırım mustafa hocanın beynindeki tahtalardan birkaçı sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı, saha içinde de ihale ernst'e patladı.
herşeyi anlarım da, serdar özkan inadını bir türlü anlayamıyorum.

gltsry dedi ki...

bu yazıyla alakasız olacak ama mazur gör:) zira yazmazsam içimde kalacak.

bugünkü ntvspordaki program şahaneydi.bütün ev ahalisiyle birlikte izledik.babam nasılmış bakalım bizim gençler diye merakla izledi ve hayran kaldı.görmekten bıktığımız adamlar yerine şu çocuklar çıksa ya televizyonlara hep diye de ekledi:)

bizim aile çok fanatiktir.resmen bizim içimizden geçenleri dile getirdiniz biraz olsun rahatladık bizde.yani program tam amacına ulaşmış ve taraftarın sesi olmuş durumda.

özellikle seni tebrik etmek istiyorum.hakan ünsal ile ilgili söylediklerin hem de onun yorumculuk yaptığı kanalda dile getirdiklerin için sağol.milyonların sesi oldun.bizim evi o anda görmeliydin tezahurat yapacaktık nerdeyse:)annemin çokça duasını ve iyi dileklerini aldığını da ayrıca belirteyim.çünkü onun yapmak isteyipte yapamadığını yaptın:) hakan ünsal öyle bir tahribat yapmışki psikolojimize sen hepimiz adına bir dur dedin sanki.


çok çirkin bir medyamız var sözünü de ayrıca alkışlıyorum.daha net ifade edilemezdi.

başarılarınızın devamını dilyorum tüm ordaki renktaşların,hepinizin:)

ahmtblt dedi ki...

Linderoth da iyiydi aslinda ama Galatasaray'in sanssizligi...

scapula dedi ki...

Melike,

Çok teşekkür ederim. Çok mutlu ettin, gerçekten...