Şu yazıyı Beşiktaş maçı öncesinde yazmıştım. Tabii ki değişen bir şey yok, olmayacak da. Biletix suçlu, polis suçlu, Galatasaray tribününü tekeline alanlar suçlu ama en başta da yönetim. Senin takımının maçı varsa, sen bana o maçın biletini sağlıklı koşullarda ulaştırmaya mecbursun. Aksi hâlde benim üzerimden rant elde ediyorsun demektir. Piyonlarınıza dağıtıyorsunuz biletlerimizi, artık aranızda nasıl hesaplaşıyorsanız, bilemeyiz. Şu rezillik bitmedikçe, hiçbir Galatasaray yönetimi benim yönetimim değil. Hiçbirine de saygı duymuyorum. Cebimden paramı çalıyorlar çünkü. Hem de üç kuruşluk adamlara yediriyorlar. Yapın, en ucuz bileti 200 lira yapın ama Galatasaray üzerinden ekmek yiyip, üstüne bir de en büyük Galatasaraylılarmışçasına saygı gören bu adamlara gitmesin benim param. Ama olmaz ki, gerektiğinde kim "Hırsız Hagi, defol git Petre" diye bağıracak, bağırtacak sonra?

Kendi adıma konuşmuyorum, ne mutlu ki benim kombinem var cebimde, Fener maçında tribünlerdeki yerimi alacağım. Ama binlerce insanın çektiği çilenin sorumluları, dilerim ki bir gün bin beterini çekerler. Nokta.

5 ekleme:

benjcev dedi ki...

biletix yaklaşık 15 bin bileti 30 dk. da satarak bir dünya rekoru kırdı bugün. tebrik ediyorum kendilerini. yalnız internette de gittikçe artan bekleme süresi ile "the curioous case of biletix button" versiyonu çektiler.

ayrıca, en skindirik maçlara bile gittim, en yağmurlu çamurlu günde, en erdoğan arıca'lı, en ismail güldüren'li günde tribündeydim; derbide yokum, ya da eşek gibi para bayılacağım. emeğimi, paramı çalan kim varsa beddua ediyorum hepsine.

geçen sene de oftaş maçında olmuştu aynı şey. 5 bin kişi olan maçlarda vardım, şampiyonluk maçına bilet bulamadım.

ha diyecekseniz, kombine alsaydın. bu benim hatam olsun da, bu g.tü sikten kurtulmayasıca hırsızların hiç mi suçu yok?

yemişim böyle düzeni de, futbolu da. müşteri değil taraftarız biz.

bir kombine sahibi olarak empatin için teşekkür eder, küfür için de özür dilerim.

xaar dedi ki...

Bursa da oturan bir Galatasarayli olarak şunu paylaşmak isterim ki;

Saat 7:30 da Bursayi bilen bilir Heykel deki Fima Biletix satış noktasina gittim sıraya girmek için;bir de baktım ki o saatte bursaspor texastan bir grup dükkanin onunde ayni şekilde bizden de bir grup orda,tacizler,laflaşmalar vs. derken bir de ne göreyim,istanbuldan gelen 4 eleman;bilet almaya gelmişler bursaya,dedim hayirdir ne ayak falan demeye kalmadan,karaborsaci olduklari cıktı ortaya ama olayı çözemedim bir türlü dedim istnbuldaki biletix şubeleri bitti de bursaya mi geldiniz,yoksa mimlimisiniz orda ne ayaksiniz anlam veremedik...

Ben ordan bilet alamayacağimi anlayinca dedim geç netin başına olum sen; Firefox ve bol F5 ile alırsın biletini dedim!İnanilmazdi ama başardım,5 tane bileti çaktım çok şükür...Hemen Biletix teki tayfayi aradim dedim 4 bilet size çıkardim siz ne yaptınız???Saat 11 di ve o şube henüz hiç bilet verememişti...Dedim şimdi anlaşılıyor işte istanbuldan gelen elemanlarin marifetleri...

İstanbul da dar geliyor artik bu karaborsacilara,yaziklar olsun şu hallere düşürenlere...

Kartal Bafiler dedi ki...

Bu işte iki sorumlu var kulüpler(BJK,GS,FB) ve tabiki biletix.

arnawut dedi ki...

Gece saat 12.30da Cevahir’in önüne kurulduk. Baya hazırlıklıydık Tavlasından 51ine okeyine kadar, sağolsun arkadaşlar çok eğlenceliydi ve bize sonradan katılan arkadaşlarla muhabbetlerimizde karaborsacılara yer vermiyoruz muhabbetleri edildi ama terörist kılıklı herifler sabah 9da gelip bizi arkalarına aldılar. Bunlar bizi itelerken, bi tane yunus gelip "millet adam gibi sıra olun asabımı bozmayın" deyip gitti bize. Saat 10 olduğunda bu haysiyetsizler işi abartarak tepemize çıkmaya çalıştılar ve üstüne güvenlik şefi tarzında bi adam geri gidin iteklemeyin deyip beni uyardı ve adam ağzıma geleni söyledim. "önce işinizi yapıp bizi mağdur etmeyin, sonra laf edin" diye de ekledim. Arkadaşa cebimde ki parayı verip sıradan çıktım, ameliyat yaramın acımasından dolayı. kendimi dışarı attığımda 2 yunus daha yeni geliyordu ve bunlara durumumu anlattım, dayanamayıp çıktım bu adiler yüznden dedm. bana yaranı göster dedi ya:) bu tabi sizin görev anlayışınız deyip uzaklaştım. babamın polis olmasının rahatlığıyla konuşuyorum tabi böyle. Çok hevesliydim, o kadar eğlendik fln ama hevesim gitti resmen. 7 arkadaş, 5 eski 2 üst alıp ayrıldık oradan. Muhabbeti çok olmuş ama yinede laf söylemeden duramayacağım. Tribünde, deplasmanlarda gördüğüm ve abi dediğim bazı insanların bu kadar haysiyetsiz olupta karaborsacılık yapacağını düşünmemiştim. hakkımı helal etmiyorum herkes gibi!..

uA forumda Hamburg maçı biletlerini alırken yazdığım yazı.
Şerefsizler! Haram olsun kazandıkları paralar!!!

arnawut dedi ki...

bu arada eski açıktayım. üni setinde. görüşelim :D