23 Şubat 2009

Radikal

Skibbe gitti. Adnan Sezgin duruyor. Ümit Karan duruyor. Sabri duruyor. Arda herhangi bir ceza almış değil. Maç seçenler duruyor. Lincoln kırmızı kart gördüğünde sevinenler duruyor. Madem Skibbe bu takımı tek başına bu hâle getirecek meziyete sahip, onu getirenler duruyor. Şimdilik vaziyet bu.

Radikal karar dediğin bu mudur? Budur. Böylece, ligimizin radikal takımları arasına Galatasaray da girdi. Bu akımın önceki temsilcileri; Beşiktaş, Bursaspor, Gençlerbirliği, Konyaspor, Antalyaspor, Denizlispor, Ankaragücü, Kocaelispor ve Hacettepe'ydi. Radikal takımlar arasına hoşgeldin Galatasaray.

Geçen sene de çok radikaldik. Şimdi yine 13 haftalık teknik direktör aranıyor. Hagi 2,5 senede direttiği için Bülent Korkmaz'a teklif gitmiş. Bülent, Galatasaraylıysan ki büyük Galatasaraylısın, kabul etme bu teklifi. Hagi'yle birlikte ya da yalnız başına; ancak 2,5 seneliğine imza atabileceğini söyle. İş başa düşsün, Adnan Sezgin yönetsin takımı. Bakalım ne olacak, ne yapacaklar? Şu takımın başına 13 haftalığına gelecek bir Galatasaraylı olursa, yazık, hakikaten yazık. "Biz Galatasaray'ın çocuğuyuz. Ne zaman ihtiyaç olursa geliriz." değil çünkü bu; "Biz kuklayız, bizi kullanacaklar." oluyor daha çok.

Yaşananları ve yaşanacakları merakla takip ediyoruz...

1 ekleme:

ahmtblt dedi ki...

Cok güzel özetlemissiniz, tebrik ederim... katiliyorum...