23 Şubat 2009

Bülent Korkmaz İstifa!

Çok kötü bir teknik adam. Böyle hoca olmaz. Hoca değil bundan çoban bile olamaz!

Türkiye'de istikrar diye bir şey söz konusu olmadığından, yarın ilk kötü sonuçta Bülent Korkmaz'ın da ipi çekilecek. Ben de şimdiden böyle saçma cümleler kurayım ki yarın haklı çıkmış olayım. Şimdiden söylüyorum bakın, Bülent Korkmaz istifa! Yarın gerçekten istifa ettiğinde ilk ben söylemiş olurum.

Bülent Korkmaz... Hagi'ye olduğu gibi ona hissettiklerimi de kelimeler anlatamaz. Ama hiç doğru bir zaman değildi bu görevi ona vermek için, 1.5 sene olduğu iddia edilen sözleşme de tamamen bir yalandan ibaret. Yapsalar 4 senelik sözleşme, anlarım. Ama bu günü kurtarmaya yönelik hareketler, tam da geleceğe odaklanmışken o kadar anlamsız ki! Şu anda Adnan Polat Yönetimi'ne olan güvenim feci şekilde sarsılmış durumda. Bülent, Skibbe sonrası Galatasaray'a gelmesini umduğum isimlerden biriydi. Kurulu bir düzende güzel işler yapabilirdi. Yine yapabilir, onu o kulübede görmekten büyük mutluluk duyacağım elbette. Ama işte, erkendi, çok erkendi. Yanlış zaman, doğru insan... Hem Bülent'e, hem Galatasaray'a yazık oldu.

Her kademesiyle, on sene önceki Fenerbahçe oldu Galatasaray.

Ne diyelim, hayırlı olsun.

1 ekleme:

morientes dedi ki...

son cümlelerin tam da benim hislerimi tercüme ediyor. Hiçbirşeye üzülmüyorum. Ne 5 yemiş olmamıza, ne ligten kopmamıza, hatta perşembe elensek bile umrumda değil. Tek üzüldüğüm yıllarca dalga geçerek, aşağılayarak baktığıız rakiplerin teknik direktör konusundaki istikrarsızlığını artık bizim yapıyor olmamız. Daha ne diyeyim. Bunlara bakınca insan suçu ne skibbede bulabiliyor ne futbolcularda. Tabi onların suçu dakendilerine ait. Ancak galatasarayı 5-6 seni içinde bu kadar gerileten -yönetemeyen- yöneticilerimiz dururken tek bir söz bile söylemek gelmiyor içimden diğerlerine...