14 Eylül 2008

Kuduz

Sen ne iğrenç bir herifsin...
Nasıl bir terbiyesizsin...
Sen kimsin yahu...
Sen kimsin?

8 ekleme:

KANDIRALI dedi ki...

aynı şeyleri hasan şaş yapıyor, sabri yapıyor. aynı lafları koltuğumda otururken bende ediyordum.. şimdi daha anlaşılır oluyordur sizin için..

scapula dedi ki...

Hasan, haksızlık yapıldığında sinirlenir. Evet abartır ama amatörlüktendir, forma aşkındandır. Karaktersizlikten değildir yani.

Sabri hakkında neler düşündüğümü az çok biliyorsun. Deliriyorum onun yaptıklarına da. Hakeme karşı tutumu, rakibe karşı tutumu, kendi takım arkadaşına karşı tutumu... Ama Ömer kadar etmez.

Lugano, Serhat Akın, İlhan Mansız... Hiçbiri Ömer kadar iğrenç değil. Bir İsmail Güldüren vardır Ömer'le kapışacak, bir de Şenol Karagöl.

Televizyon göstermiyor. Bu adam 30. dakikadan itibaren maçın içine etmesinin yanında, top toplayıcı çocuklara topu çabuk verdikleri için her seferinde küfür etti, tribüne dönüp top sektirdi, götüyle istop etti, sarı kart gösteren hakem arkasını dönünce aynısını tekrar yaptı, durup dururken ayağından topu aldığı Baros'a dönüp topu göstererek bağırdı... En son bir de bu şuursuz hareketleri yaptı...

Ciddi anlamda abartılı bir durumdu bu yani abi. Tribünde küfüre sonuna kadar karşı biri olarak Ömer'in küfür yemeyi muazzam ölçüde hakettiğini söyleyebilirim.

KANDIRALI dedi ki...

maçı izleyen bir arkadaşla sohbetimizde oda anlatmıştı böyle şeyler. hakem basıcak kırmızıyı abicim ozaman. aynı şekilde seremoniden sonra sabriyle hasanı atacak hemen oyundan. maç başlamadan. nasıl olsa yapacaklar diyerek.

ismail güldüren'i zerre sevmem. katmerli şerefsizin önde gidenidir. rakibine insan muamelesi yapmaz. benimde küfür edesim geldi bak..

scapula dedi ki...

Abi, o değil de...

Yeni font tamam mıdır?

scapula dedi ki...

Ömer'in hareketlerinin önemli bir kısmı burada var...

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=44418

İzleyip de şu heriften nefret etmeyen insana insan demem. Fenerbahçe maçında yapsa bunları yine nefret ederim bu terbiyesizden.

KANDIRALI dedi ki...

diğerindeki yazı kaybolma olayı olmuyor. yazılar yine epey göz yoruyor. hele şu blog felsefesi tarafındaki yazıları büyüteçle okuyorum

CezaSahası dedi ki...

afedersiniz ama, siz hangi şeref klasmanından geçip de Ömer'e şerefsiz diyebiliyorsunuz? Hasan Şaş ve Sabri gibi insanların forma giydiği bir takımın taraftarı olduktan sonra hele. Kınıyorum bu sözleri.

scapula dedi ki...

Selamlar.

Bu sayfada pek agresif söz, hakaret, küfür, vesaire bulunmaz. Tribünde dahi topu halde küfür edildiğinde genelde susan ben, Ömer'in o gün küfür yemek için elinden geleni ardına kormadığının bizzat canlı şahidi oldum. Yukarıda çok az değindim, daha ayrıntılısını koyduğum videoda görebilirsiniz. Tamamını sadece stattakiler görebildi tabii. Uzun lafın kısası, Ömer bu sözleri duymak için çok çalıştı, başardı.

Söylediklerimin inanın taraftarlıkla alakası yok ama yine de belirteyim. Sabri konusunda ne düşündüğümü, blogda oyuncunun adını aratarak görebilirsiniz. Hasan ise bambaşka biri. Rakip takım taraftarlarına haklı olarak antipatik gelen, ancak asla karaktersiz olmayan bir isim.