Türkiye Ligi'nin en iyi stoperi geldi.

10 ekleme:

Anonymous dedi ki...

tek cümle ile;

iyi futbolcu, kötü transfer.

forever sabri sarıoğlu

bilog dedi ki...

allahtan bu yorumu yapan isimsiz :)

Anonymous dedi ki...

isimsiz değil, onun bir adı var: sabri sarıoğlu der, henry-barselona örneğini verir, huzurlarınızdan ayrılırım.

4ever 55

KANDIRALI dedi ki...

sabriyi halı sahada bile takıma almam neyin savunuyorsunuz. bu adam emre yi kesemez takımdan zuhaha :D forever emre :D

scapula dedi ki...

Hadi oradan be, Meira Servet'i bile keser bu takımdan. :)

Sabri'den de bu yıl önemli işler bekliyorum. Malumunuz, kendisi beni kanser edecek kadar sinirlendiren tek oyuncumuzdur, bu takıma da yakışmadığını düşünürüm ama eminim bu yıl iyi oynayacak. Çenesini kapatıp terbiyesini takınacak diye de umuyorum, yoksa Emre'ye, Uğur'a, Topal'a bir daha bağıracak olursa, isterse yeni Maradona olsun hiçbir şey ifade etmez benim açımdan, Galatasaray'dan uzak durmasını isterim.

Anonymous dedi ki...

sabri kızarsa onların iyiliği için, daha güzel yarınlar için kızıyordur. büyük kaptan'da kızardı. şimdi de müstakbel büyük kaptan kızıyor. fazla büyütmemek lazım. tabii bence.

4ever 55

scapula dedi ki...

Hocam, Sabri'nin hamgi meziyeti ona kaptanlığı yakıştırmanı sağlıyor, merak ettim. Zira ben bir oyuncu değişikliği sonrası kaptınlık pazubandını Sabri koluna taktığı için son 5 dakika maçı terk etmeyi düşündüm bu sene. Savruk, Galatasaray terbiyesinden yoksun, sadece kendi takım arkadaşlarına değil rakip futbolcu ve hakemlere karşı da saygısız davranışlarda bulunan bir oyuncumuz. Yani daha güzel yarınlar için değil, kendini kaybettiğinden agresif davranışlarda bulunuyor Sabri, herkese karşı yapıyor bunu. 19 yaşında ilk forma bulmaya başladığı dönemlerde, 30 yaşın üstündeki Sergen ve Tümer'e kabadayılık yapacak kadar kaybediyor kendini Sabri. Üstelik Helsingborg maçında Kalli tarafından çıkarılması üzerine de büyük terbiyesizlik yaparak teknik direktörünü hedef göstermiş, bununla yetinmeyip "Galatasaray benim için bitti." demişti. Galatasaraylılık, sahada ve saha dışında Galatasaray'a yakışacak şekilde davranmaktan geçiyor, tribüne üçlü çektirmek veyahut şampiyonluk sonrası mikrofonu eline alıp tezahürat etmekten değil.

Büyük Kaptan dediğimiz Bülent Korkamz, hayatını Galatasaray'a adamış ve her açıdan Galatasaraylılığı özümsemiş Bülent Korkmaz'dı. O kızar, peki Sabri kim ki bağıracak Mehmet Topal'a, Emre'ye? Sabri dediğin dünkü çocuk. Bu kulüpte daha eski diye kimseye höt demeyecek, haddini bilecek. Sabri'den küçük olmasına rağmen "Galatasaray Kaptanlığı"na bin kat fazla yakışacak Uğur, Arda; daha tecrübelilerden Servet, Ümit, Hasan, Ayhan gibi oyuncularımız varken Sabri'nin kaptanlığı sözkonusu bile olamaz. Dün gelen Meira'yı kaptan yaparım, yine yapmam Sabri'yi. Her şey kabul ama koskoca Galatasaray'ın kaptanı Sabri asla olamaz. Bu kadar düzgün karakterli insanların yanında şu takımda olması bile lüks kendisinin.

Bu da bence. :)

Anonymous dedi ki...

tribüne üçlü çektirmesi, şampiyonluk kutlamalarında mikrofunu eline alıp tezahürat başlatması bile yeterlidir benim için. kabul, sabri hususunda subjektifim ama alt yapıdan çıkan, sahada bu kadar bizden, bu kadar arma için oynayan bir adama da haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

4ever 55

KANDIRALI dedi ki...

bu kadar saygısı, bu kadar öküzlemesine rakibine dalan, karşındakinin belki insan olmadığını düşünen yada o adamında futboldan para kazandığını düşünmeden dalan bir adam nasıl kaptan olur. demek böyle adamlar prim yapıyor.

ultrANIL07 dedi ki...

Yanında Servet'in de oynayacağını düşününce iki uzun stoperle ne yapacağımızı merak etmeye başladım. Yoksa, Meira'ya laf edeni tanımam :)