26 Haziran 2008

Rüştü Reçber

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi kalecilerinin başında geliyorsun. Öyle iyi kalecisin ki, Türkiye'de bir takımdan direkt Barcelona'ya transfer oluyorsun. Kurayla katıldığımız kıytırık turnuvayı saymazsak ilk kez katıldığımız Dünya Kupası'nda muhteşem oynayıp takımını 3. yapıyorsun ve kupanın en iyi kalecisi seçiliyorsun.

Ama kurt kocayınca kuzuların maskarası oluyor işte. Dalga geçiyorlar şimdi seninle, aşağılıyorlar, küfür ediyorlar... Dört gün önce yaptığın çok daha büyük bir hatanın, tesadüfen atılan bir golle telafi edilmesinin ardından seni göklere çıkaranlar, işte bugün de bunu uygun gördüler sana. Umarım bunlar moralini hiç bozmuyordur Rüştü. Sen çok büyük kalecisin. Performansın da düşse, eski reflekslerini de kaybetsen büyük kalecisin. Türkiye'nin en kariyerli kalecisisin.

Üzülme Rüştü, sen zaten bu takımın yedek kalecisiydin ve elinden geleni yaptın. Bir de birinci kalecisi vardı ya bu takımın hani, işte o düşünsün...

1 ekleme:

ultrANIL07 dedi ki...

Ben anlayamıyorum. Yok yok en sonunda futboldan soğuyacağım o olacak. Rüştü hatalıysa Volkan ne oluyor kardeşim? Kahraman mı?