11 Mayıs 2008

Terim'e Teklif

Servet sakatlanmış ya, o bakımdan...

3 ekleme:

Kapali Ust dedi ki...

Şu kadroya bakıp en azından Alpay yok diye sevinmeli hakkaten.. Aslında askerliği bitirmiş diye duydum, bir son dakika sürprizi yapar mı sinyor terim?

KANDIRALI dedi ki...

harbiden bu kadro açıklandı benimde aklıma "alpay niye yok madem" geldi. saçma sapan işler yapıyoruz gene.. millet hakan'a ağlıyo filan şaşırdık.

scapula dedi ki...

Hakan'a ben de ağlıyorum valla!

İlk 11'de değil ama kadroda olmalıydı. Hakan Şükür bu, bir tane var Türk futbolunda. Türk futbolunun bu şampiyonalarda oynayabilme nedenlerinden biridir Hakan Şükür. Hem bir saygı gösterisi, hem de takıma yarar sağlayabileceği için olmalıydı orada Hakan Şükür.

Türk futbolunun en "winner" oyuncusunu oraya koymazsan, kazanamazsın. Tek başına Roberto Carlos'un, kötü futbol oynamasına rağmen Fenerbahçe'ye kattığı özgüveni, bunun getirdiği başarıyı görüyoruz. Hakan'da bu var, bunun yanında bir de sonradan oyuna girdiğinde çok etkili olduğu gerçeği var. Maçın gidişatını tamamen değiştirebilecek bir adam Hakan Şükür.

Neyse, geçti artık. Çok üzgünüm Kral'ı orada görememekten. Teknik açıdan Ümit Karan'ın, Mehmet Topuz'un, Emre Güngör'ün kadroya alınmaması kadar yanlış değil belki onunki, ama orada en çok yokluğu hissedilecek adam Hakan Şükür'dür.