Yahu bu kadar da olmaz. Galatasaray iyi gidiyor ya, avantajı ele geçirdi ya, Sami Yen'de Fener'i yenip şampiyonluk turunu atacak ya, İstanbul Belediye maçı öncesi medya başladı Necati ne yapacakmış, Abdullah Avcı ne yapacakmış... Kaynakları da Antu! Resmen Fenerbahçe forumunda zırvalananları haber yapıyorlar ve bu artık sık sık olmaya başladı. Hayır normal forum falan da değil. Renklerden bağımsız söylüyorum, Türkiye'nin en zavallı insanlarının toplaştığı, en mide bulandırıcı internet sitesi. (Hakkını yemeyeyim, birkaç tane de turancı sitesi görmüşlüğüm var en az antu kadar mide bulandırıcı.) Yahu siz ne kadar şerefsizsiniz be. Antudakilere demiyorum, onlar şerefsiz değil çaresiz; Türk medyası sen ne kadar iğrençsin be...

Umarım 1-0 yeneriz, golü de 90+5'te Necati kendi kalesine atar.

Zavallılar da kudurur.

Bülent Uygunları, Mecnun Odyakmazları, Oğuz Dağlaroğluları konuşmayan medya da Necati'yi yıllarca konuşur durur.

Aşağı yol Kasımpaşa'ya gider.

Bu arada... Dün Aziz Yıldırım, Göksel Gümüşdağ, Murat Özaydınlı ve Kemal Dinçer bir araya gelmişler. Aziz Yıldırım ve Göksel Gümüşdağ, Anadolu yakasındaki bir balık restoranında yemeğe gitmişler ve bunu görüntülemek isteyen basın mensupları lokanta çalışanlarınca engellenmiş. Bakalım bu durum gazetelere yansıyacak mı?

Yansıyacağını bekleyen varsa elini eteğini çeksin bu işlerden, izlemesin futbol mutbol.

3 ekleme:

Melih Şura dedi ki...

Antu bir hakaret yuvası, O kadar kendisine hakaret edilen spor adamı, spor yazarı ve futbolcu var.

Birisi de dava açsa şu Antu.com'a Turk Telekom orayı burayı engelleyeceğine Antu.com'u engellese, çoğu zaten hapise girer bu hakaretlerden tazminatları ödeyemezler.

Neden kimse dava açmaz anlamam :S

scapula dedi ki...

Haklısınız, içinde tonla hakaret, ahlaksızlık ve suç teşkil edecek ciddi iftiralar var. Kapansa yeridir.

O zaman, Türk Telekom istifa! :)

Kapali Ust dedi ki...

İlahi adalet, necatiden vole beklerken Fenerli Kerim çaktı bazukayı..